Tabačka Kulturfabrik Terra incognita Spišský Jeruzalem

Najnovší diel VIDÍME SA s Norbertom Kurillom

Miesto: Bratislava

„Je v národnom záujme naplniť naše medzinárodné klimatické záväzky, keďže ide o zdravie našich ľudí a lepšiu konkurencieschopnosť ekonomiky, ktorá tak bude lepšie odolávať klimatickej zmene,“ pripomína Norbert Kurilla.

Zaujíma vás, čo všetko spočíva v úlohe poradcu prezidentky SR pre environmentálne záležitosti, ako prispieva prezidentská kancelária ku klimatickej neutralite a ako dopadol medzinárodný klimatický samit v Glasgowe? Odpovede na tieto ale aj ďalšie otázky vám prinášame v našom ďalšom videu zo série Vidíme sa, kde sa náš šéf Ladislav Miko rozpráva s Norbertom Kurillom, poradcom prezidentky SR Zuzany Čaputovej a bývalým štátnym tajomníkom Ministerstva životného prostredia SR.

Nové diely Vidíme sa vychádzajú každý pondelok na YouTube Zastúpenia Európskej komisie aj na našom Facebooku. Jednotlivé epizódy si môžete vypočuť aj v audio verzii, ako podcast na Spotify. Ladislav Miko v nich so svojimi hosťami pravidelne diskutuje o ich osobných názoroch na Európsku úniu, ale aj na aktuálne dianie na Slovensku a v celej EÚ.

Podrobnosti:
VIDÍME SA s Norbertom Kurillom
Link na stiahnutie
Facebook Zastúpenia EK na Slovensku
Vidíme sa na Spotify

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: Mgr. Štefan Zachariaš
Vytvorené: 22.11.2021 06:00
Upravené: 17.01.2022 10:39