Tabačka Kulturfabrik Terra incognita Spišský Jeruzalem

Pozvánka na konferenciu “Value - Driven Artificial Intelligence“ s účasťou generálneho riaditeľa Spoločného výskumného centra Európskej komisie, Vladimíra Šuchu

Miesto: Bratislava

Konferencia sa zameria na umelú inteligenciu a jej potenciál pre Slovensko. Hostia diskusných panelov sa zamerajú aj na to, ako by Slovensko mohlo využiť potenciál nových technológii pre udržanie svojej konkurencieschopnosti či na to, ako možno zabezpečiť lepšiu budúcnosť slovenskému zdravotníctvu vďaka umelej inteligencii.

V piatok, 27. septembra 2019 sa v hoteli Double Tree by Hilton (Bratislava) bude od 9:00 hod do 15:00 hod konať konferencia “Value - Driven Artificial Intelligence“. Konferencia sa zameria na umelú inteligenciu a jej potenciál pre Slovensko. Hostia diskusných panelov sa zamerajú aj na to, ako by Slovensko mohlo využiť potenciál nových technológii pre udržanie svojej konkurencieschopnosti či na to, ako možno zabezpečiť lepšiu budúcnosť slovenskému zdravotníctvu vďaka umelej inteligencii. Podujatie organizuje Americká obchodná komora v SR v spolupráci s partnermi. Na podujatí vystúpi aj generálny riaditeľ Spoločného výskumného centra Európskej komisie Vladimír Šucha, ktorý bude k dispozícii aj počas tlačového brífingu s hosťami diskusných panelov.

Tlačový brífing prebehne v čase 11:00 -11:20 hod, zároveň je možnosť získať individuálne vyjadrenia hostí panelových diskusií. 

Podrobnosti:

Konferencia “Value - Driven Artificial Intelligence“

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: Ing. Peter Kupčík
Vytvorené: 25.09.2019 06:00
Upravené: 03.11.2022 14:43