Tabačka Kulturfabrik Terra incognita Spišský Jeruzalem

VIDÍME SA s Vladimírom Lengvarským

Miesto: Bratislava

„Chcel by som vyzvať ľudí, aby sa nechali zaočkovať. Očkovanie je bezpečné, je to jediná cesta von z pandémie,“ pripomína Vladimír Lengvarský.

Zaujíma vás, či sa túto jeseň vyhneme lockdownu, prečo je na Slovensku menej očkovaných proti COVID-19, či sa bude podávať 3. dávka vakcín a ako je to so stratifikáciou slovenských nemocníc? Odpovede na tieto ale aj ďalšie otázky vám prinášame v našom prvom poprázdninovom vydaní série Vidíme sa, kde sa náš šéf Ladislav Miko rozpráva s ministrom zdravotníctva SR Vladimírom Lengvarským.

Nové diely Vidíme sa vychádzajú každý pondelok na YouTube Zastúpenia Európskej komisie aj na našom Facebooku. Jednotlivé epizódy si môžete vypočuť aj v audio verzii, ako podcast na Spotify. Ladislav Miko v nich so svojimi hosťami pravidelne diskutuje o ich osobných názoroch na Európsku úniu, ale aj na aktuálne dianie na Slovensku a v celej EÚ.

Budeme vďační za zdieľanie diskusie s hashtagom #VidimeSaEU.

Poznámka: Aktuálna epizóda Vidíme sa bola nahrávaná pred zmenou podmienok účasti na návšteve pápeža. Aktuálne podmienky nájdete tu.

Podrobnosti:
VIDÍME SA s Vladimírom Lengvarským
Link na stiahnutie
Facebook Zastúpenia EK na Slovensku
Vidíme sa na Spotify

Autor/zdroj: Archív KSK
Zverejnil: Ing. Peter Kupčík
Vytvorené: 06.09.2021 06:00
Upravené: 03.11.2022 15:11